V pátek 31. 5. naše škola chystá společný výstup na Kleť nebo Penzion Hubert. Děti si vybraly jednu z variant a budou se těšit, co je na místě čeká.

• Na Penzionu Hubert si děti zasoutěží, možná získají i malou odměnu. Ale to musí zvládnout šestikilometrové stoupání, které potrvá asi 2 hodiny. Určitě jim cesta uteče jako voda. Konec výletu plánujeme kolem 12:30, potom půjdeme na oběd.
  • Na Kleť musíme vystoupat 7,1 km. Výstup potrvá asi 3 hodiny, plánovaný návrat je mezi 14:00 – 14:30, proto bude oběd odhlášen. Cestou vyluštíme tajenku a budeme-li úspěšní, zasloužená odměna nás nahoře jistě nemine.

den děti

Děti po celé trase budou hledat šipky nebo QR kody, ve kterých po načtení naleznou úkoly a aktivity, které budou plnit.