Dne 9.2.2018 proběhlo školní kolo biologické olympiády, kategorie D (6. a 7. třída). Celkem se zúčastnilo osm vybraných žáků ze 7. a 6. třídy. Na prvním místě se umístil Mikuláš Lamač (62 bodů), ale jen o půl bodu za ním se umístil Daniel Jindra (61,5 bodu). Oba žáci postupují do Okresního kola, které se koná ve čtvrtek 12.4.2018 v DDM v Českém Krumlově. Gratulujeme ke krásnému výsledku a přejeme hodně štěstí i v dalším kole!

Jako nadějný biolog se v této kategorii ukázal Matěj Kamenský ze 6.třídy, který se umístil na 3. místě (44 bodů). Všem dalším zúčastněným (Lukáš Churan, Tomáš Pecha, Martina Stropková, Ladislav Decarli, Tomáš Molnár) děkujeme za jejich velkou snahu při řešení biologických úkolů!

Mgr. Irena Pražanová