První říjnové pondělí  3.10.2019, se sešli zástupci jednotlivých tříd na školním parlamentu. Po společném představení jsme si řekli, proč takový parlament ve škole máme a s čím nám může pomoci. Následovala volba předsedy a místopředsedy, které předcházely ještě volební plakáty každého zúčastněného. Volba měla dvě kola a předsedou parlamentu pro tento školní rok se stal Radim Sirůček a místopředsedou Mikuláš Lamač.

Zástupci jednotlivých tříd

  1. třída: Dominik Novák, Mariana Mazeg, Matouš Borský, Valerie Salcerová
  2. třída: Anna Bejdáková, Milan Polák, Ondřej Schacherl
  3. třída: Michaela Prayerová, Veronika Churanová, Marie Konečná, Klára Michálková
  4. třída: Johana Poláčková, Kateřina Račková, Adéla Nosková
  5. třída: Barbora Marečková, Jakub Šimeček, Remáč Jakub
  6. třída: Petra Blažková, Matěj Kamenský, Ladislav Decarli
  7. třída: Mikuláš Lamač, Radim Sirůček, Lukáš Churan

Další setkání školního parlamentu se uskuteční 18.11.2019, týden po tom, co se deváťáci vrátí z Prahy, kde navštíví skutečný parlament. Budou nám tak moci popsat, jak to ve skutečném parlamentu chodí.

Na dalším setkání se budeme věnovat návrhům a nápadům pro tento školní rok.