Blížil se halloweenský večer a pro naše nejmladší žáky to znamenalo jediné - čas na tradiční dlabání dýní na školním dvoře. Tato událost se pomalu stává pevnou součástí našeho školního programu s přináší dětem i dospělým neopakovatelnou zábavu a prostor pro kreativitu.
Děti ze školní družiny společně s rodiči a staršími žáky se 30. 10. 2023 odpoledne sešli na školním dvoře, aby se nechali unést svou fantazií a vytvořili své vlastní umělecké dílo. Každá dýně se stávala plátnem pro jejich vlastní nápady-od veselejších tváří po obludy, zvířata a abstraktní vzory.

Hlavním vrcholem dne bylo roznesení zdobených a rozsvícených dýní po obci. Večer se sešlo několik dětí a jejich rodičů společně s paní vychovatelkou Valentovou a Lenkou Burcarovou, aby jejich krásnými výtvory oživili náměstí a okolí školy. Každá dýně nesla stopy dětského nadšení a kreativity
Tímto bychom chtěli poděkovat nejen starším žákům a rodičům, kteří nám přišli pomoct, ale i panu starostovi, který nám dýně poskytl, a tím nám celou tuto akci pomohl uskutečnit.