Nejvíc mě zaujali zvířata, byli tam čtyři. Byli hezký a mohli jsme si je pohladit. Byl tam had, ještěrka, strašilka a pavouk. Hada nám ukázal pán a ten had se jmenoval hroznýš královský. Ten had, když vám olizuje tvář nebo něco jiného, tak to znamená, že vás očichává. Byl dlouhý a pořád vyplazoval jazyk. Další tam byl pavouk sklípkan. Vzala si ho malá holčička, ten pavouk jí nic neudělal, jenom po ní lezl. Ten sklípkan prý když kousne, tak to bolí jako píchnutí včely. Byl chlupatý, malý, měl osm nohou a prý když budeme křičet, může se vyplašit. Moc se mi nelíbil. Ještěrka byla z pouště. Byla malá, taková bílá, hnědá, béžová a nemohla nikomu ublížit. Byla rychlá a tomu pánovi lezla na ruku. Potom tam měl strašilku, byla hodně malá, vypadala jako list nebo klacek. Proč se jmenuje strašilka? Protože se jí někdo bojí a někdo ne. Byla bílá a vůbec se nepohnula.

Michaela Placková, 4.třída