Na základě jmenování a voleb bude ŠR pracovat pro volební obdobíod 1. 3. 2023 do 28. 2. 2026 v tomto složení:

Členové jmenovaní zřizovatelem:

1. Jana Lamačová
  2. Tomáš Bárta

Členové zvolení pedagogickými pracovníky školy:

1. Mgr. Pulkertová Alena
  2. Mgr. Robová Olga

Členové zvolení za zákonné zástupce nezletilých žáků:

1. Lenka Ruschaková
  2. Lenka Minaříková

Zápisy a usnensení ŠR (2023 - 2026)

Zápis č. 1 a usnensení z jednání ŠR 13.03.2023
  Zápis č. 2 a usnensení z jednání ŠR 13.10.2023

Výsledky voleb do ŠR (2023 - 2026)