srdce.png

Dne 16. 5. 2023 se v Kulturním domě Chvalšiny konalo, jako každý rok, vystoupení žáků ZŠ a MŠ ke Dni matek.

Žáci ze ZŠ a děti z MŠ nacvičili se svými paní učitelkami a asistentkami divadelní představení (Jak se žilo v pravěku – 4. třída; pohádka Vlk a kůzlátka – 1. třída; netradiční pojetí Popelky – 7. třída), taneční představení (Hip hop – 3. třída), recitační představení (básničky pro maminky – 2. třída, MŠ, 6. třída) a pěvecká vystoupení (8. třída). Mohli jsme také vidět stínohru (5. třída), kelímkování (8. třída) i reklamu (6. třída).

Celý program bravurně moderovali Klárka Stropková a Ondra Schacherl – oba ze 7. třídy. Ozdobou celého odpoledne byly dárečky pro maminky, které vyrobila školní družina. Závěrem je třeba pochválit organizaci celé akce, kterou měla na starosti 7. třída.

Akce se vydařila, rodiče i hosté byli spokojeni, někteří dokonce byli i dojati. Všichni se už těšíme na Den matek příští rok.

moder.jpg