Dne 3. 12. 2018 dopoledne se na naší škole uskutečnila akce Školního parlamentu Den naruby. Zúčastnilo se jí 50 lidí (6 dospělých a 44 žáků a žákyň). Dívky se měly převléci za chlapce a hoši za dívky. Letos překvapili žáci druhého stupně, kteří obsadili krásná výherní místa.

• Na 1. místě se umístili žáci 5. a 6. třídy – zde přišlo převlečeno 9 žáků.
  • Na 2. místě se umístili žáci 2. a 7. třídy – zde přišlo převlečeno v obou třídách 6 žáků + 2 dospělé (TU a AP)
  • Na 3. místě se umístili žáci ze 4. třídy – zde byli převlečeni 4 žáci + jedna TU.

V 1. třídě byla převlečena za chlapce jedna žákyně a jedna TU. Ve 3. třídě měl odvahu převléci se za dívku 1 chlapec. V 8. třídě přišel převlečený jeden chlapec a v 9. třídě jedna dívka.

Děkuji za ŠP všem, kteří měli odvahu a převlékli se. V nejbližších dnech proběhne i slavnostní vyhodnocení a předávání diplomů jednotlivým třídám, které se umístily na výherních pozicích.