1.6.   DEN DĚTÍ - projektový den

  • Výlet na kolech - Alenka Tomišová

  • Výlet do kina ČB - Jarmila Tykalová, Simona Laczkoóvá a Lenka Hrubešová

  • Krumlovské domy vyprávějí - Míla Říhová

  • Život v lese - Jana Kostková a Marcela Háková

  • Stopa Xapatanu - Věra Marečková, Lenka Burcarová a Alenka Pulkertová

  • Hry bez hranic - Lucka Vávřeová, Olga Robov

Kompletní informace o průběhu dne: ZDE (ke stažení - pdf. vel. 610kB)

 

6.6.   Rodičovské schůzky

  • 16:30 - 18:30 hodin

7.6.  !!! POZOR ZMĚNA !!! - Atletická olympiáda - I. stupeň

  • změna termínu organizátorem o týden (na 14.6.2022)
  • Alena Pulkertová

8.6.  !!! POZOR ZMĚNA !!! - Atletická olympiáda - II. stupeň

  • změna termínu organizátorem o týden (na 15.6.2022)
  • Alena Tomišová

9.6.   Farma Borová - exkurze 4. třída

13.-14.6.   Šk. výlet - 9. třída (Praha + Karlštejn)

  • M. Říhová, B. Kavanová

14.6.  Atletická olympiáda - I. stupeň (Kaplice)

  • Alena Pulkertová

15.6.  Atletická olympiáda - II. stupeň (Kaplice)

  • Alena Pulkertová

15.6.   Šk. výlet - 7. třída (Praha)

  • I. Pražanová, A. Tomišová

16.6.   Šk. výlet - 6. třída (Plzeň)

  • L. Jarkovská, S. Laczkóová

17.-18.6.   Šk. výlet - 2.+ 3. třída (Kleť)

  • V. Marečková, L. Vávřeová

21.6.   Loučení s předškoláky - zahrada MŠ

  • od 16:00 hodin

Hramonogram týdne 23.- 30.6.  samostatně pod čarou

23.6.   Divadlo - Otáčivé hlediště  - II. stupeň ZŠ

24.6.   Šk. výlet - 8. třída (Hluboká nad Vltavou)

  • J. Tykalová, L. Burcarová

26.6.   Divadlo - Otáčivé hlediště - 5. třída

  • NEDĚLE

v týdnu od 20. do 24.6. proběhne dle počasí školní výlet 4. třída (Dívčí kámen)

více informací u třídních učitelů

28.6.   Fotoateliér Seidel - 9. třída

  • exkurze

29.6.   změna organizace z důvodu nepříznivého počasí - vnitřní prostory

           DEN PREVENCE - projektový den s IZS

  • 8:00 - 12:00 hodin

!!! ZRUŠENÁ AKCE - NEPŘÍZNIVÉ POČASÍ !!!

           Zahradní slavnost - neformální setkání rodičů, dětí a zaměstnanců školy

  • 15:00 - 18:0 hodin

30.6.   Vydávání vysvědčení

  • 7:50 - 8:35 hod. vysvědčení
  • od 9:00 hod. loučení s 9. třídou

od 1.7. do 31.8. PRÁZDNINY

Vyučování ve školním roce 2022/2023 začne ve čtvrtek 1. září 2022.


Hramonogram týdne od 23.6. do 30.6.2022

23.6. - 24.6.   výuka dle rozvrhu - bez odpolední výuky

 

27.6. - 28.6.   výuka - třídnické hodiny

  • I. stupeň - konec výuky v 11:30 hod.
  • II. stupeň - konec výuky v 12:30 hod.

29.6.  projektový den

  • Den prevence s IZS
    • 8:00 - 12:00 hod.
  • Zahradní slavnost
    • 15:00 - 18:00 hod.
    • neformální setkání žáků, zaměstnanců školy a rodičů

30.6.   Vysvědčení

  • konec výuky v 8:45 hod.
  • loučení s deváťáky od 9:00 hod.
  • oběd 9:00 - 11:00 hod.

Chvalšiny 2022 příměstský tábor