Vážení rodiče, 

od 25.5.2020, současně s prvním stupněm ZŠ, plánujeme znovuotevření mateřské školy. 

MŠMT vydalo dne 30.4.2020 Manuál pro mateřské školy - ochrana zdraví, který je k nahlédnutí v dokumentech MŠ( https://zschvalsiny.cz/index.php/2016-05-16-21-51-49/dokumenty-ms). Tento dokument upravuje epidemiologická opatření proti šíření nemoci Covid - 19.

Před zahájením provozu je pro nás nesmírně důležité znát informace o počtu dětí.  

Docházka dětí v tuto dobu není pro žádné dítě (ani předškolní) povinná a je zcela na rozhodnutí rodičů, jak vyhodnotí zdravotní rizika pro dítě, ale i pro ostatní členy domácnosti, jež mohou souviset s kolektivním soužitím v MŠ.

Pro obnovení a zajištění provozu MŠ dle pokynů MŠMT nutně potřebujeme znát Vaše plány!  

Prosím každého z Vás o závaznou zpětnou informaci – obratem, zda Vaše dítě do MŠ nastoupí, nebo v letošním školním roce školku již nevyužijete a dítě nastoupí až v září. 

  

Pokud dítě nastoupí, uveďte prosím ZÁVAZNĚ! také přesnou denní dobu, po kterou bude dítě v MŠ přítomno. 

Např. VZOR (toto je pouze příklad): 

Ano má dcera ……………….do MŠ nastoupí a bude přítomna denně od 8:15 do 12:15 hod. 

Ne můj syn …………………..v tomto školním roce do MŠ již nenastoupí. 

Předem děkuji za vaši urychlenou odpověď. (nejpozději do 13.5.2020 včetně) 

odpovědi na adresu – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

S pozdravem D. Pimparová DiS.