https://deti.vls.cz/cz/aktuality/286

 

 

Vojenské lesy a statky spouštějí v reakci na aktuální situaci výtvarnou soutěž pro děti na téma Les a rodina. Probíhat bude v týdenních kolech ve dvou věkových kategoriích a výherci se mohou těšit na zajímavé ceny – od výletu za jelení říjí za asistence lesníků VLS pro celou rodinu, přes tablety a fotoaparáty až po sportovní oblečení.

Soutěžit se bude od pondělí 23. března ve dvou věkových kategoriích (do 6 a do 12 let), přičemž technika zpracování výtvarného díla není nijak omezena. Děti mohou do soutěže své výtvory zasílat průběžně elektronickou formou na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., přičemž o úspěchu či neúspěchu bude rozhodovat ve dvou kolech veřejnost hlasováním na profilu Vojenských lesů a statků na sociální síti Facebook.