Co potřebuje vaše dítě do MŠ pro školní rok 2017/2018

INFORMACE K ORGANIZACI ŠKOLNÍHO ROKU A PROVOZU MŠ NAJDETE V SEKCI "INFORMACE PRO RODIČE".

• 3 ks balíček vlhčeného toaletního papíru NEZAMĚŇUJTE S VLHČENÝMI UBROUSKY !

• 3 ks balení papírových kapesníků
  • 1 ks balíček papírových ubrousků
  • Kartáček na zuby (podepsaný)
  • Bačkory - pevné přezůvky, např. sandálky, NE pantofle, NE crocs (podepsané)
  • Pyžamo (podepsané)
  • Hřeben  (podepsaný)
  • Hrneček, nejlépe plastový (podepsaný)
  • Batůžek, nebo kapsář, který bude stále na šatně a bude v něm uloženo náhradní oblečení
  • Náhradní oblečení při nehodě (2x spodní prádlo, 2x ponožky, tričko, tepláky) (podepsané)
  • Igelitovou tašku na lůžkoviny
  • Pláštěnku (podepsanou)
  • Gumovky (uložené ve skříňce MŠ, opět podepsané)
  •

A v chladných měsících necháme na volbě rodičů, zda jako pojistku dají do batůžku i kalhoty a bundu odolné vlhku a zimě.

Dovolujeme si vás požádat, aby všechny věci byly viditelně podepsané a nedocházelo k nepříjemným záměnám.

Mějte prosím na paměti, že dětem je při pobytu venku dopřáván volný pohyb. S tím se samozřejmě spojeno to, že se často zašpiní, umočí a také zahřejí. Vrstvení je správné, ale nemusíme přehánět, stačí na tričko obléct mikinu, či svetr a bundu. Praktické oblečení a obutí je také velmi důležité.

Horní vrstva by měla být v době zimy a vlhka nepromokavá, snadno se pak udržuje.

Gumičky v pase i na spodních lemech kalhot jsou více než praktické, dobře drží oblečení na svém místě a jsou pohodlné.

Boty by měly na nožkách dobře sedět a snadno se zapínat. Noha by v nich měla mít oporu. Tu nezajistí určitě žádné volné pantoflíčky, žabky a podobná plážová obuv.

Děti si mohou donést svou hračku do postýlky - mazlík, plyšák. Nenoste prosím drahé hračky ( modely aut, kovové a těžké hračky,  akční hrdiny, roboty).

DO ŠKOLKY NEPATŘÍ ŽÁDNÉ ZBRANĚ! TÍM MYSLÍME, I JEJICH NAPODOBENINY.

Sem můžete vložit nový nebo přetáhnout existující obsah